Web Tasarım

Moon Light Bilişim web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır.

2019 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Trabzon Merkezli firmamız ister yüz yüzü ister online teknolojileri kullanarak Türkiye ve Yurt dışında ki siz değerli müşterilerimizle iletişime geçerek internet sitenizi siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, sizlerin hayalindeki etkili, yenilikçi ve sizi yansıtan web sitesini tasarlamayı ilke edinmiştir.

Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz.

Ne Tür Siteler Tasarlıyoruz

KURUMSAL SİTE TASARIMI

Kurumunuzun internetteki temsilcisi web sitenizdir. Kurumsal web tasarımınız, etkili ve ilgi çekici ise geri dönüşüm etkisi fazla olur. Bu nedenle firmanız için kurumsal web tasarımı yaptırmak istediğinizde profesyonel bir firmadan destek almanız gerekmektedir.

Kurumsal web tasarım, bir işletme ya da kurum ile ilgili hizmet sunduğu kitleye doğrudan arz edileceği sebebiyle tüm ayrıntılar ele alınarak çalışılmalıdır.

Dijital kimliğiniz ile ilgili yapılabilecek en ufak bir hata, saygınlığınız ve prestijiniz açısından kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bir firma için Kurumsal Web Site Tasarımı yaptırmak istenildiğinde o kurumun kurumsal renkleri, kurumsal kimliği, kurumsal fontu, kurumsal logosu, vizyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hususlarında son derece uyum ve çerçeve içerisinde değerlendirilmeli ve kurumsal web site tasarımı bu etmenler dikkate alınarak dizayn edilmelidir.

Web Tasarım

Web Tasarım

KİŞİSEL SİTE TASARIMI

İnternet üzerinde, kendinize ait geçmişinizdeki deneyimlerinizi, ulaşmak istediğiniz hedeflerinizi ve genel olarak fikirlerinizi aktararak kendinizi tanıtabildiğiniz web site yapısıdır.

Kişisel Web Sitesi Ne İşe Yarar

  • Kişisel kimliğinizi dijital alanda doğru bir şekilde yansıtmanın en iyi yoludur.
  • Kazandığınız ödül ve başarıları web sitenizde göstererek kendinize referans oluşturacak bir içerik örgüsü oluşturabilirsiniz.
  • Yaptığınız çalışmaları sergileyerek kişisel markanızı oluşturabilirsiniz.
  • İlgi alanlarınızı paylaşarak bu alanlardan kendinize kariyer fırsatı oluşturabilirsiniz.
  • Sahip olduğunuz sosyal medya platformlarını paylaşarak bu alanlardaki etkileşimi arttırabilirsiniz.
  • Kişisel yazılarınızı paylaşarak sizinle aynı alana ilgi duyan kişilerin etkileşimini kazanabilirsiniz

Responsive (Mobil Uyumlu Site)

Responsive (mobil uyumlu) site, kısaca farklı çözünürlükler için tasarlanan ve kodlanan web sayfalarına denebilir. Farklı araçlar için değil farklı çözünürlükler için sayfa üretmeye Responsive (mobil uyumlu) web site diyoruz.

Responsive

Gelişen internet dünyası nedeni ile web tasarımı kavramı da değişti. Yenilikleri takip eden dinamik ve uzman web tasarımcılar olarak şu an piyasada kullanılan tüm ekran çözünürlükleri ve boyutları için sorunsuz çalışan tasarımlar yapıyoruz.  Bilgisayar, tablet, telefon ve benzeri tüm ekranlarda; yatay scrollbar’sız ve sorunsuz bir şekilde çalışan aktif tasarımlar yapmaktayız.

Biz Sizi Arayalım

    Call Now Button