Sosyal Medya Yönetimi: Etkili Dijital Varlık İçin Anahtar

Merhaba! Moon Light Bilişim olarak, sosyal medyada potansiyel müşterilere ulaşmak, marka bilinirliğinizi artırmak ve satışlarınızı artırmak için profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti sunuyoruz. Her sektöre özel kreatif post tasarımları ve içeriklerle hedef kitleyi etkilemenizi sağlıyoruz. Sosyal medya uygulamalarında profesyonelliğinizi ve marka kimliğinizi yansıtacak bir hesap yaratmak istiyorsanız, Moon Light Bilişim sosyal medya hizmeti yaratıcı ve dinamik ekibiyle yanınızda.

Sosyal medya platformlarının bireysel ve kurumsal kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Bu yüzden özellikle kurumsal hesaplar arasındaki rekabet artmakta ve öne çıkmak için ekstra çaba sarf etmek gerekmektedir. Trabzon sosyal medya yönetimi, bu noktada devreye girerek kişilere bu rekabet ortamında avantaj sağlayacak bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmet, sosyal medya uzmanları tarafından sunulmaktadır. Sosyal medya uzmanları, sosyal medya hesaplarınızın başarılı bir şekilde yönetilmesi için insanlara daha iyi ulaşmanızı ve rakiplerinizle etkili bir şekilde rekabet etmenizi sağlamak amacıyla çeşitli çalışmalar yaparlar. Bu sayede size ekstra işler düşmez ve odaklanmanız gereken şey kendi işiniz olur.

Sosyal medya hesaplarınızın etkili bir şekilde yönetilmesi, size başlı başına bir fayda ve kazanç getiren bir durumdur. Bu sebeple bu konuda alacağınız hizmet, yorulmadan kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Etkili ve profesyonel hizmet sunma amacıyla Moon Light Bilişim, Sosyal Medya ve Web Tasarım olarak her zaman yanınızda yer almaktayız. İstediğiniz zaman bizlere ulaşarak bu konuda hizmet alabilir ve sosyal medya hesaplarınız üzerinde yarattığımız olumlu etkilerden yararlanabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sosyal medyaYönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri

Firmaların özel ihtiyaçlarına göre hazırlanmış aylık yönetim planları sunuyoruz. Moon Light Bilişim sosyal medya yönetimi fiyat aralığı 5.500 TL – 15.500 TL +KDV olarak belirlenmiştir. Sosyal medya yönetimi fiyat planlarımızdan size uygun olanı uzmanımızla seçebilirsiniz. Ayrıca, farklı ihtiyaçlarınız için özel planınızı oluşturabiliriz.

Basic Plan
5500+kdv/ay
Haftada 3 Gün Post Paylaşımı
Haftada 3 Gün story paylaşımı
Ekstra özel gün paylaşımları
15 Günlük planlama
Kaliteli takipçi artışı için stratejiler
Etkileşimi artıracak çalışmalar
Aylık detaylı raporlama
Premium Plan
9500+kdv / ay
Haftada 7 Gün post paylaşımı
Haftada 6 Gün story paylaşımı
Ekstra özel gün paylaşımları
Ayda 3Video çalışması
15 günlük planlama
Kaliteli takipçi artışı için stratejiler
Etkileşimi artıracak çalışmalar
Aylık detaylı raporlama
Standart Plan
7500+kdv /ay
Haftada 5 Gün post paylaşımı
Haftada 4 Gün story paylaşımı
Ekstra özel gün paylaşımları
Ayda 2 Video çalışması
15 Günlük planlama
Kaliteli takipçi artışı için stratejiler
Etkileşimi artıracak çalışmalar
Aylık detaylı raporlama
Call Now Button